Organuzujemy imprezy integracyjne

 

O nas / Woda


Dzięki temu, że dysponujemy flotą jachtów na Mazurach i w Chorwacji oraz bogatymi kontaktami ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami, możemy zorganizować imprezy integracyjne żeglarskie i inne, niemal na całym globie. Wiatr i wodę można uznać za naszą szczególną specjalność. By jednak nie zostało to odebrane jako zwykle hasło reklamowe, od razu przejdźmy do bliższych szczegółów.


Możemy przygotować motywacyjne regaty firmowe Morze Bałtyckie, Morze Śródziemne lub Karaibskie, mające za swoją arenę. Tu można pomyśleć o specjalnej nagrodzie dla zwycięzców, a samo uczestnictwo w takim wydarzeniu zazwyczaj znakomicie integruje załogę. Od razu nasuwa się kolejna nasza propozycja: imprezy integracyjne. Żagle, maszty, liny i szum fal, a pracownicy zamieniają się na tydzień w twardych marynarzy zmagających się z żywiołem. To może być forma integracji, motywacji lub po prostu nagroda za dobrą pracę. Nikt nie jest tak dobrym pracownikiem, jak ten, który czuje się doceniony.


To rzecz jasna nie wszystko. Potrzebujesz odosobnienia, by w specjalnych warunkach omówić współpracę z biznesowymi partnerami? Ma to być coś niekonwencjonalnego, a jednocześnie luksusowego? Potrzebna Ci dyskrecja? Tym celom mogą sprostać luksusowe rejsy dla firm: morze lub Mazury. Wszystko na życzenie. Dowolne miejsce i duży wybór towarzyszących atrakcji.


Potrzebujesz innej formy? Wszystkie imprezy żeglarskie na Mazurach, Bałtyku, Adriatyku czy innym akwenie możemy połączyć z konferencjami i szkoleniami. Potrafimy szybko i sprawnie zorganizować wyprawę kutrem rybackim na połów lub wywieszkę łodzią motorową. Nie obce są nam także spływy kajakami czy kanoe.

 

Miejsca


Sprawdzone rozwiązania !


Dobór sprawdzonego, właściwego miejsca organizacji imprezy integracyjne to klucz do sukcesu każdego eventu.


Destynacje do których najczęściej zapraszamy naszych gości same w sobie są wielką atrakcją - my dorabiamy scenariusz i połaczenie obu tych czynników owocuje Państwa niezapomnianym czasem..


Najczęściej odwiedzamy :


  • MAZURY
  • ZATOKA GDAŃSKA
  • GÓRY SOWIE
  • CHORWACJA
  • GRECJA
  • WYSPY KANARYJSKIE
  • KARAIBY
  • SESZELE

Każdą imprezę integracyjną organizujemy w miejscach których od lat spotykamy się ze znakomitym przyjęciem przez gospodarzy i którzy zapewniają najwyższy poziom usług zarówno kulinarnych jak i bytowych.


Każdy nasz rejs starannie przygotowujemy , wcześniej odwiedzając każdy port, zatoczkę, wyspę na które zabieramy naszych klientów.


 

Współpraca :


Kochani !


Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje !

Zapraszamy...


Każdego pozytywnie zakręconego

Jeśli uważasz ,że robisz coś wyjątkowego czym mógłbyś się pochwalić zachęcając do zabawy grupę ludzi zza biurek - napisz maila , zadzwoń ! - Wszystkich pozytywnie zakręconych dodamy do naszej bazy.


 

Agencje eventowe

Jeśli jestescie firmą eventową i planujecie zorganizować dla klienta fajny akcent żeglarski na Waszej imprezie - zrobimy to kompleksowo i profesjonalnie ! - mamy własne jachty, jesteśmy agentem ponad 10 firm czarterowych na całym swiecie ! !


 

Podwykonawcy eventowi

Zachęcamy do współpracy małych i dużych - hotele , zajazdy , duże i małe ośrodki turystyczne, agencje eventove , marketingowe , cateringowe , artystyczne , zespoły muzyczne - każdego dla kogo profesjonalizm i nietuzinkowe pomysły są nieodłącznymi elementami każdego projektu.


Praca dla Ciebie

Jeśli jesteś kreatywny, energiczny i szukasz ciekawej pracy w młodym zespole - dołącz do nas i !


Konkurencjo !

Konkurencjo ! Jeśli robicie quady , paintball i jeszcze co ś na lądzie a brakuje Wam doświadczenia w imprezach na wodzie wymieńmy się ofertami , banerami i rozpocznijmy działać RAZEM !


 

Skipperze !

Niustannie szukamy doświadczonych skipperów opływanych na wodach Mazur , Chorwacji, Grecji, Bałtyku i nie tylko.Zapraszamy na pokład !


Załoga MARINGO


 

Eventy żeglarskie Mazury


Gdy przed laty zaczęliśmy organizować imprezy firmowe żagle i wszystko co z wodą związane stało się naszą szczególną specjalnością. Dlaczego? Z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest fakt potwierdzony wieloletnim doświadczeniem, że klienci, którzy do nas dzwonią sami sugerują, że najbardziej interesuje ich organizacja imprez żagle i wodę stawiająca na pierwszym planie. Drugim powodem jest nasza własna fascynacja tym żywiołem i zmaganiem z nim we wszelkich postaciach, jakie zna człowiek.


Wprawdzie mamy możliwość przygotowania wyjazdów niemal w każdy zakątek świata i nad każdy akwen, to jednak wyjazdy integracyjne na Mazurach wciąż cieszą się szczególnym powodzeniem. To również nas nie dziwi. Fakt, że region ten znajduje się blisko i jest częścią naszego kraju wcale nie odbiera mu uroku i atrakcyjności. Ciągle jeszcze można znaleźć tam pełne tajemniczego piękna miejsca.


Jeśli zaś chodzi o regaty firmowe Mazury nadają się wyśmienicie. Sprawimy, że będzie to nie tylko udana impreza, ale w pełni profesjonalna i co ważniejsze bezpieczna. Oprócz indywidualnych ubezpieczeń wprowadziliśmy także specjalne dodatkowe formy ochrony uczestników. Nasze regaty firmowe na Mazurach prowadzone są przez profesjonalnego sędziego posiadającego specjalne uprawnienia. Towarzyszy nam motorówka WOPR wraz ze statkiem komisji sędziowskiej. Zatrudniamy także wysoce wykwalifikowanych pilotów.


Regaty firmowe na Mazurach oraz inne wodne wydarzenia, jak choćby pływanie lodzą motorową RIB, skuterami wodnymi czy ze spadochronem za motorówką, są urozmaicane wieczornymi biesiadami, na których piecze się prosiaka, smaży ryby, a specyficzny klimat tworzą zaproszone zespoły wykonujące szanty.

 

Regary Team -Building :


Przewidujemy również rejsy firmowe na mazurach oraz na morzu dla zespołów posiadających już pewne doświadczenie żeglarskie. Zwykle wówczas tego typu imprezy dla firm morze lub Mazury mające za przestrzeń swoich działań, organizowane są w formie regat z silnym akcentem na zdrowe współzawodnictwo. Istotnym wymogiem jest dobry stan zdrowia uczestników. Dbamy również o ich bezpieczeństwo poprzez udział pracowników WOPR i profesjonalną obsługę - dyplomowanych sędziów regat oraz pilotów i ratowników.


Przeznaczone na imprezy żeglarskie jachty to pokaźna flotylla 50 kabinowych i otwartych jednostek pływających klasy Omega, Tango itp. W oparciu o tak rozwiniętą bazę możemy przygotować regaty firmowe na morzu lub jeziorze nawet dla 200 osób!


Dla nas żadne miejsce ani akwen nie stanowi ograniczenia. Nie powinno też być ograniczeniem dla naszych klientów. Dlatego nasze imprezy dla firm Mazury obejmują, ale także Zatokę Gdańską, Bałtyk, Morze Śródziemne, Adriatyk, Morze Karaibskie i wiele innych akwenów i zakątków. Wszędzie tam możemy zorganizować regaty lub inną formę wodnej przygody. Sam możesz nam podpowiedzieć, co Cię najbardziej interesuje, a my to dla Ciebie zorganizujemy.


Regaty firmowe na morzu czy jeziorze to specyficzna forma integracji. Można dzięki nim osiągnąć, w zakresie motywowania i zgrania pracowników, więcej w ciągu jednego tygodnia niż poprzez lata zwykłej współpracy w biurze i w firmie. Wielu uczestników przyznawało, że dopiero w czasie imprez żeglarskich udało im się lepiej poznać swoich kolegów i koleżanki.

 

Rejsy Nagrodowe :


Nikomu nie trzeba tłumaczyć czym są rejsy nagrodowe. Jeśli jesteś pracodawcą, który chce docenić i umotywować swoich pracowników, to imprezy firmowe żeglarskie, czy jakieś inne, będą nadawały się do tego najlepiej. Zwykle na takie imprezy żeglarskie Morze Śródziemne nadaje się najlepiej, ale nie zapominajmy o atrakcjach związanych z Bałtykiem, czy Karaibami. Bynajmniej nie oznacza to też, że na rejsy firmowe Mazury zupełnie się nie nadają. Tu również możemy zagwarantować dużo ciekawych urozmaiceń.


Miejsce i forma są bardzo ważne, ale niezależnie od tego, jakie wybierze nasz klient, na pewno może oczekiwać silnego bodźca motywacyjnego dla swoich ludzi. To nie tylko nagroda nieraz lepsza od gotówki, ale też sposób na zacieśnienie więzi międzyludzkich i skuteczniejszą współpracę w przyszłości.


Przygotowując tego typu imprezy dla firm żagle, a więc jachty, żaglowce, kataralny - stawiamy na pierwszym planie. Doświadczenie przekonuje nas, że dobrze gdy żeglowanie stanowi istotny element planu takich imprez. Dlatego też dysponujemy tak dużą flotą na całym świecie. Jednak nie oznacza to, że rejsy żeglarskie na jachtach są jedyną formą integracji czy nagradzania pracowników, jaką możemy zaproponować. Polecamy również wiele form wędkowania czy pływania na kajakach i innych łódkach. Możemy przygotować wyprawy quadami czy samochodami terenowymi. Kursy nurkowania, eksplorację jaskiń i zwiedzanie wulkanów oraz wszelkie znane i mniej znane sporty wodne - parasailling, rafting, narty wodne i skutery.


Nigdy też nie brakuje biesiad, na których można delektować się egzotycznymi potrawami i grillowanym mięsem.

 

Rejsy Motywacyjne :


Na temat motywacji pracowników powstało bardzo dużo poważnych opracowań naukowych. Eksperci dowodzą, że wysokie wynagrodzenie to bardzo istotny motywator. Jednocześnie podkreślają, że nie jedyny i nie zawsze najskuteczniejszy. Z własnego doświadczenia wiemy, że pływanie, żeglowanie i wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne żagle, olinowanie, maszty i wszystko to co składa się na sporty wodne - niesamowicie motywuje nas do działania. Jak podkreśla znana ekspert od motywacji i osiągania sukcesu Iwona Majewska-Opiełka, dobra praca to taka, która jednocześnie staje się zabawą. Zabawa w tym wypadku nie oznacza braku profesjonalizm, lecz wręcz przeciwnie.


Jeśli możemy coś doradzić, nie rezygnuj z premiowania swoich ludzi, ale też daj im dodatkową motywację. Może to być łowienie ryb w dalekich rzekach Azji, albo coś znacznie bliższego - rejsy dla firm Mazury i piękno ojczystych krajobrazów. Dlaczego na rejsy firmowe Mazury polecamy? Wprawdzie wielkie zaplecze dobrze wyposażonych jachtów pozwala nam na organizację imprez we wszelkich najbardziej egzotycznych miejscach. Nasze wyjazdy integracyjne żagle czy motory mogą zanieść Was do najdalszych zakątków globu, ale wiemy też, że w przypadku niektórych pracowników na początku lepiej sprawdzają się miejsca położone w pobliżu. Bardziej znane. Trzeba brać pod uwagę różnorakie obawy, jakie towarzyszą pierwszym tego typu wyjazdom. I dlatego na początku na wyjazdy integracyjne Mazury proponujemy.


Nie oznacza to, że nie pojawi się wówczas szereg dodatkowych atrakcji, jak wieczorne biesiady, występy zespołów muzycznych, czy konkursy wędkarskie lub zawody w grzybobraniu. Wyjazdy firmowe na Mazury możemy przekształcić w regaty lub spokojny luksusowy wypoczynek, czyli leniwe podziwianie krajobrazów przy drinku na pokładzie oraz wycieczkę do parku wodnego.

 

 

Rejsy lojalnościowe :


"Pływałem pod prąd, żeglowałem pod wiatr, przeto wierzę w rzeczy niemożliwe..."
Bronisław Miazgowski

Jeśli nie wiesz w jaki sposób polepszyć wyniki swojej sprzedaży lub dystrybucji, możemy podpowiedzieć Ci, że musisz zacieśnić więzy ze swoimi kontrahentami, partnerami biznesowymi i współpracownikami. Bardzo dobrym sposobem na to będą imprezy integracyjne na morzu. Nie myśl, że imprezy integracyjne na wodzie mają za cel jedynie wypoczynek lub nagradzanie pracowników. To o wiele potężniejsze narzędzie marketingu niż Ci się wydaje.


Wyprawy integracyjne morze, słońce i wiatr, to być może spełnienie czyichś ukrytych głęboko marzeń o przygodzie. Przez 24 godziny na dobę jesteś ze swoim klientem. Możesz lepiej go poznać i zbadać jego potrzeby. Tego nie da się osiągnąć w czasie spotkania w biurze. Zupełnie inaczej wygląda to w czasie, jaki oferują nasze wyjazdy firmowe żeglarskie. Wspólna zabawa, śpiew i wieczorne ucztowanie zbliżą Was dużo skuteczniej niż długie monotonne narady. Trudno poznać drugiego człowieka przez telefon!


Możemy zaoferować imprezy żeglarskie na morzu w każdym zakątku globu. Dysponujemy bezpieczną i w pełni zaopatrzoną flotą jachtów. Do standardów wyposażenia należą lodówki, łazienki z ciepłą wodą, kabiny WC i komfortowe kabiny.


Nasze imprezy żeglarskie Mazury obejmują, jak i Bałtyk oraz Morze Śródziemne. Jednak w ofercie znajdą się także Karaiby i inne ciekawe zakątki. Będziecie mogli nurkować w egzotycznych akwenach, zobaczyć na własne oczy rekiny i orki, wędkować, zwiedzać wulkany i wyspy wulkaniczne. W naszej ofercie znajdują się także regaty i wyścigi pontonami. Być może w czasie rejsu skosztujecie owoców morza i egzotycznych potraw, o których do tej pory nawet nie słyszeliście.

 

Spotkania biznesowe VIP :


Żeglarskie wydarzenia na najwyższym poziomie. Imprezy dla firm na morzu i specjalnie zorganizowane spotkania na luksusowych jachtach, to szczególna sceneria do prowadzenia rozmów biznesowych. Jeśli nie próbowałeś dotąd połączyć negocjacji i omawiania planów z luksusowym wypoczynkiem, to czas sprawdzić jak może to korzystnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy i wyniki rozmów.


Nowe luksusowe katamarany, turkusowa woda, piękne plaże z białym piaskiem i niezamieszkałe wyspy, rafy koralowe, leżak i znakomicie podany dobrze schłodzony drink na wieczornym barbecue pod palmami, całkowicie zmienia nastrój i przeistacza każdego. To nie są pierwsze lepsze wyjazdy firmowe jachty z drugiego rzutu, za które potem wystawia się wysoki rachunek. To usługi na najwyższym poziomie. Nasze imprezy firmowe na wodzie przygotowane są w taki sposób, by zadowolić nawet najbardziej wymagających, a przy tym pozostają atrakcyjne cenowo.


W tak dobranej atmosferze można prowadzić wielokrotne dyskretne spotkania biznesowe. Na każdym jachcie znajduje się sprzęt do nurkowania i skutery wodne. Można korzystać z jacuzzi, a kabiny odpowiadają luksusowym pokojom hotelowym.


Organizujemy takie imprezy firmowe na jachtach żaglowych lub motorowych klasy lux, na drewnianych guletach, katamaranach, jachtach motorowych i żaglowcach. Zorganizujemy dla Ciebie wyjazdy firmowe na Mazurach, Seszelach, Karaibach, Hawajach, Mauritiusie, w Indiach, Tajlandii, u wybrzeży Brazylii albo Alaski, a także Chorwacji, Hiszpanii, Włoch, Francji, Grecji i Turcji oraz we wszelkich innych zakątkach świata.


Integracja na morzu :


"Stawianie żagli na jachcie podobne jest bardziej niż na innych statkach do rozwijania skrzydeł u ptaka. Lekkość z jaką jacht się porusza stanowi rozkosz dla oczu."
Joseph Conrad

Imprezy integracyjne na jachtach stanowią jedyną w swoim rodzaju szkołę charakterów. Niedźwiedzie szlaki dalekiej Północy, egzotyczne wyprawy piratów z Karaibów, czy też wyjazdy firmowe na morzu pośród 1000 wysp i wysepek Chorwacji albo Grecji - to niesamowita przygoda dla każdego, a przy okazji dobry sprawdzian możliwości pracowników dla pracodawcy.


Smak soli w ustach, reżim wacht na jachcie, praca przy żaglach i na pokładzie, wciąganie lin - pozwalają najlepiej poznać potencjał drzemiący w pracownikach i współpracownikach. Niezwykle zacieśniają więzy i tworzą bardziej zgrany zespół. Regaty firmowe jachty mknące burta w burtę i zdrowe współzawodnictwo z koleżankami i kolegami, a potem rozluźnienie i wypoczynek przy wieczornym grilu. Zajadanie się lokalnymi przysmakami, smażonymi rybami i owocami morza. Portowe tawerny oferujące najlepsze wina i miejscowe trunki. To tylko część dostępnych atrakcji, jakie dają nasze rejsy firmowe na jachtach.


Dysponujemy dobrze zorganizowaną bazą jachtów i katamaranów z luksusowym wyposażeniem. Rzecz jasna nasza organizacja imprez jachty stawia na pierwszym miejscu i szczególnie je poleca, ale nie ograniczamy się tylko do takiej formy wypoczynku i integracji. Obok tego istnieje możliwość nurkowania i wędkowania, ale również wyścigi quadów i wyprawy samochodami terenowymi. Możemy przygotować wspinaczkę na wulkany, eksplorację jaskiń jak i parasailling.


Rejsy dla firm na jachtach można zamienić na rafiting lub spływy łodziami typu canoe albo pływanie na nartach wodnych, pontonach czy skuterach.


Rejsy Barostatkiem :


Nie każdy lubi twardą szkołę pod żaglami. Nie zawsze też jest to rozwiązanie optymalne, choćby ze względu na stan zdrowia pracowników czy wspólników. Zamiast tego można się zdecydować na rejsy dla firm na Mazurach. W tym wypadku skupiamy się nie na wysiłku i szkole charakterów, ale po prostu na sybaryckim wypoczynku. Wystarczy przymknąć oczy, by to zobaczyć. Łagodnie zapadający letni zmrok. Wieczorna impreza taneczno-integracyjna. Stoły uginające się od najlepszego jadła: grillowane szczupaki, wędzone pstrągi, babka ziemniaczana, przeróżne rodzaje mięsiwa, a do tego degustacja wybornych trunków przy akompaniamencie kapeli szantowej.


Jeśli taka organizacja imprez Mazury ma mieć za swoje miejsce docelowe, proponujemy płynąć szlakiem wielkich jezior z Węgorzewa, Mikołajek lub Giżycka. Po drodze można podziwiać nieskalaną jeszcze przyrodę i wypatrywać orła bielika. W czasie trwania tej podróży delektować się grillowanym pstrągiem oraz innymi specjałami miejscowej kuchni.


Tego typu imprezy firmowe na Mazurach można zakończyć pobytem w mającym jak najlepszą renomę Parku Wodnym Tropicana hotelu Gołębiewski.


Imprezy firmowe Mazury mogą obejmować, ale możemy też przygotować podobną wyprawę na Bałtyku. Wówczas rejsy firmowe na morzu odbywać się mogą po samej Zatoce Gdańskiej i później wzdłuż całego wybrzeża. Połączymy je z podziwianiem najciekawszych nadbałtyckich atrakcji. Forty obronne, latarnie morskie, wydmy w parkach narodowych oraz mola z kawiarenkami. W tych rejsach także nie może zabraknąć najlepszych kulinarnych specjałów...

 

Na żaglowcach :


Każdemu znane są obrazy z wielkich konferencji i spotkań organizowanych w luksusowych salach hotelowych. Wspaniały wystrój i dobre jedzenie. Czy to jedyna możliwość? Imprezy dla firm żeglarskie i wodne! To propozycja, która może okazać się interesującą alternatywą. Warto pamiętać, że o wizerunku firmy świadczy nie tylko luksus, ale też kreatywność. Konferencja na pokładzie Daru Pomorze lub Chopina może mile zaskoczyć naszych gości.


Jak może wyglądać proponowana przez nas organizacja imprez na morzu? Proponujemy liczne konkursy marynarskie i pirackie, występy zespołów szantowych, chrzest żeglarski i wieczorny bal piracki oraz wyśmienity catering pod pokładem. To tylko przykładowy program, który indywidualnie dostosujemy do potrzeb każdego klienta.


Na nasze rejsy żeglarskie jachty są wyposażone naprawdę komfortowo. Oferta obejmuje przeróżnej klasy żaglowce, którymi możemy wypłynąć z portu i dać każdemu przedsmak morskiej przygody. Można nawet posterować pod okiem doświadczonego i cierpliwego kapitana. Takich żaglowców na rejsy żeglarskie dla firm można wynająć kilka jednocześnie i poznać emocje, jakich dostarczają regaty firmowe na jachtach, gdy w grę wchodzi ciężka praca przy olinowaniu, żaglach i bezpośrednie współzawodnictwo.


Na żądnych silnych wrażeń czeka wspinaczka po rejach, dzienne i nocne wachty oraz praca na pokładzie. Czekają też polskie porty oraz porty całego niemal świata. Tu można zarówno doprowadzić do podpisania korzystnej umowy, jak i do lepszej integracji pracowników, którzy na czas rejsu przeistoczą się w marynarską załogę.

 

Rejsy na życzenie :


Dziś w świecie otwartych granic nic nas już nie ogranicza. Nawet pogoda i jej kaprysy. Chcesz wybrać się na daleki egzotyczny rejs, interesują cię imprezy firmowe na morzu, a tu wokół pada deszcz i jest nieprzyjemnie? To nie problem. W porach roku, w których na imprezy żeglarskie Bałtyk się nie nadaje, możesz pływać po morzach południowych w zupełnie innym klimacie. W naszej ofercie znajdują się rejsy dla firm na morzu praktycznie podczas całego sezonu - od kwietnia aż do listopada.


Wystarczy podać nam dowolny dogodny dla siebie termin, a my wszystko zorganizujemy i przygotujemy. Mamy przeznaczone na rejsy dla firm jachty niemal na całym świecie, a przynajmniej we wszystkich jego ciekawych zakątkach. Poczynając od Mazur, poprzez Chorwację, Grecję, Hiszpanię czy Malediwy. Z nami możecie płynąć także na Karaiby i wiele innych miejsc. Jachty, łodzie motorowe i katamarany są wyposażone bardzo komfortowo. Kabiny niczym nie ustępują hotelowym pokojom. Do dyspozycji jest duży przestronny salon (o wysokości 1,95 m), lodówka, zwykle piekarnik i łazienka z ciepłą wodą oraz morskie WC. Dodatkowe łodzie pontonowe pozwalają na zwiedzanie niedostępnych malowniczych zatoczek.


Zwykle nasze rejsy żeglarskie na morzu rozpoczynamy w soboty. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, by uzgodnić najkorzystniejszy termin i określić akwen lub miejsca, które szczególnie Cię interesują. W tak bogatej ofercie każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla swoich zainteresowań i aktualnych potrzeb. Ciągle rozszerzamy wachlarz naszych usług.

 

Zabawy na wodzie :


Zabawy na wodzie są wspaniałym narzędziem integracji, którego ciągle jeszcze nie docenia się w pełni w naszym kraju. Na takie imprezy integracyjne jachty nadają się szczególnie. To zetknięcie z całkiem innym światem. Połączenie wody i wiatru już nieraz sprawiało, że grupa niemal obcych sobie ludzi, którzy przez lata spędzali czas obok siebie w biurze czy firmie, teraz stała się prawdziwym zespołem - zgranym monolitem. Dużo już napisano o adrenalinie, ale często zapomina się, że może ona stanowić szczególne spoiwo pomiędzy ludźmi.


Wyjazdy integracyjne na jachtach mogą zostać połączone z wieloma dodatkowymi atrakcjami. Szczególnie polecamy: narty wodne, loty balonem za motorówką, skutery wodne, rafting, parasailling czy windsurfing. Możemy zorganizować imprezy dla firm na Mazurach lub wyjazdy integracyjne na morzu. Na jakim morzu? Niemal na każdym. Oprócz tego przygotowujemy i przeprowadzamy spływy na kajakach i kanoe, ekscytujące wyprawy na superszybkiej łodzi hybrydowej RIB czy wreszcie nurkowanie do tajemniczych wraków i pięknych raf koralowych.


Charakter rejsów i innych wodnych atrakcji zależy tylko i wyłącznie od potrzeb i gustów naszych klientów. Mogą to być regaty firmowe Bałtyk lub Morze Śródziemne mające za arenę zmagań, regaty o puchar prezesa (Team Building), rejsy lojalnościowe, nagrodowe czy motywacyjne. Do tego dochodzą podróże barostatkiem i wyprawy wędkarskie. Teoretycy integracji wypracowali wiele takich koncepcji integracyjnych, my wprowadzamy je w życie. Przechodzimy od dobrej teorii do dobrej praktyki. U nas możesz zamówić spotkania biznesowe na żaglowcach, katamaranach lub jachtach motorowych. Woda to miejsce nieogarnionych możliwości w tym zakresie.

 

Nurkowanie :


Organizacja imprez morze mające za swój punkt docelowy nie musi oznaczać tylko i wyłącznie pływania na żaglowcach lub łodziach motorowych. Wyjazdy firmowe na jachtach urozmaicamy szeregiem dodatkowych atrakcji. Jedną z nich jest tak modne w ostatnich latach nurkowanie.


Wraz z nami można nurkować w najlepszych akwenach Polski, jak i całego świata. W naszej ofercie znajduje się zarówno organizacja imprez na Mazurach, jak i w ciepłych morzach południowych. Można na własne oczy zobaczyć rafy koralowe i cudowny świat podmorskich głębin. Spojrzeć w "twarz" podmorskim potworom.


Początkujących prowadzimy za rękę. Uczymy abecadła nurkowania i cierpliwie wprowadzamy w jego tajniki. Zaznajamiamy ze sprzętem. Bardziej doświadczonym umożliwiamy nurkowanie w jeziorach, oceanach i na rafach koralowych, a najbardziej doświadczeni eksplorują z nami wraki zatopionych okrętów i podmorskie głębiny.


Nurkowanie włączone w imprezy firmowe morze mające za cel penetracji, możemy rozpocząć w naszych bazach w Chorwacji na wyspie Hvar albo nad Morzem Czerwonym w Sharm El Sheik. Przygotowujemy także nurkowe imprezy integracyjne Morze Karaibskie. wybrzeża Tanzanii, Egiptu lub Malezji - badające i eksplorujące. Także prawie każdy inny akwen, jaki sobie zażyczycie.


Tym, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem proponujemy bazę szkoleniową w Krakowie i ćwiczenia w zalanych kamieniołomach Zakrzówek lub zimą w krakowskich i warszawskich basenach.


Jako renomowane centrum nurkowania jesteśmy ubezpieczeni w międzynarodowej organizacji specjalizującej się w ubezpieczeniach nurkowych DNA.

 

Jachty motorowe :


Specjalne spotkanie biznesowe lub relaks na morzu w gronie dobrych współpracowników, to ta odrobina luksusu, która przyda się od czasu do czasu każdemu. Na ten rodzaj wypoczynku i specjalne imprezy firmowe jachty motorowe nadają się najlepiej.


Nieskalana niczym przyroda, piękne rafy koralowe, niezamieszkane wyspy, rajskie plaże i komfortowy jacht motorowy, to najczęściej pojawiająca się sceneria, gdy jest nam zlecana organizacja imprez na jachtach motorowych. Tak wyglądają ekskluzywne wyjazdy biznesowe na Seszelach, Hawajach, Mauritiusie, Karaibach, Alasce czy Malediwach, a także w Brazylii, Indiach, Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Grecji i Francji.


Przygotowane na tego rodzaju wyjazdy integracyjne jachty motorowe to luksusowe jednostki pływające rozwijające prędkość nierzadko przekraczającą 60 km/h. Na pokładzie oprócz dbającej o bezpieczeństwo załogi znajduje się kucharz i hostessy. Każda kabina ma prysznic, toaletę i telewizor. Tak zaopatrzone i wyposażone na najdalsze rejsy firmowe jachty motorowe pozwalają penetrować i zwiedzać najbardziej odosobnione zakątki każdego akwenu.


Na wszelkiego rodzaju rejsy firmowe morze nadaje się najlepiej. Gdy naszym celem nie jest bezpośrednia integracja pracowników, do której zwykle wykorzystuje się żaglowce i fizyczny wysiłek przy ich prowadzeniu, lecz raczej omawianie ważnych spraw z kontrahentami w miłym i luksusowym otoczeniu, jachty motorowe wydają się najlepszym rozwiązaniem. W ten sposób można znakomicie połączyć interesy z przyjemnością. Czy ktoś powiedział, że te dwie rzeczy muszą zawsze stać w sprzeczności?

 

Wyprawy na ryby :


Wyprawy firmowe morze, wiatr i słońce, mogą budzić wiele skojarzeń i być fundamentem dla szeregu odmiennych wodnych rozrywek. Dlatego też jedną z propozycji obejmujących organizowane przez nas wyjazdy integracyjne żeglarskie i motorowodne, jest rybołówstwo. To rozrywka przyciągająca bardziej panów, ale i niektóre panie z czasem się do niej przekonują. Proponujemy nie tylko łowienie ryb włączone w rejsy żeglarskie firmowe, lecz także jako formę wypoczynku indywidualnego. Możesz wybrać się na wyprawę z pracownikami, z przyjaciółmi lub z rodziną.


Zapewniamy ciekawe spędzanie czasu zwolennikom różnych metod połowu i bogaty wybór gatunków ryb. Jest to oczywiście związane z wyborem określonych miejsc. Bardzo wielu klientów decyduje się na Skandynawię - wody w pobliżu Szwecji, Norwegii czy Finlandii. W tych rejonach połowy muszą się udać. Jednak połowy i rejsy żeglarskie morze niekoniecznie musi mieć za swój cel. W każdym razie niekoniecznie morze Bałtyckie. Choć tu specjalne wyprawy kutrem mogą być nie lada atrakcją.


Znajdzie się też możliwość sprawdzenia swoich sił w rybołówstwie słodkowodnym czy po porostu w przybrzeżnym wędkarstwie. Możemy zorganizować ciekawe konkursy dla wędkarzy oraz grzybobranie dla tych, którzy szukają nieco innych form wypoczynku. Złowione ryby i uzbierane grzyby złożą się na wspaniałą wieczorną ucztę przy ognisku. Całość może trwać tydzień lub tylko 2-3 dni.


Jednak najważniejsze w naszej ofercie jest to, że organizacja imprez żeglarskich, kajakowych czy wędkarskich jest przygotowywana według indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. 

Kontakt :

Biuro Turystyki Aktywnej
MARINGO

 

Biuro :

ul Zaułek Rogoziński 8a
51-116 Wrocław
Tel / Fax : 071 352 89 39
biuro@maringo.pl


Tel .kontaktowe :


Miłosz Gibałka ( Imprezy dla firm, Czartery , Rejsy na życzenie)
+ 48 790 030 176


Sebastian Szablowski ( Rejsy morskie, Szkolenia )
+ 48 602 675 692

Dane firmy :


Maringo Miłosz Gibałka
ul. Zaułek Rogoziński 8a
51-116 Wrocław

NIP : 886-259-83-01
REGON : 020498148
Wpis do ewidencji : 28297
Zezwolenie turystyczne : 341 / 18 / 2007


Konto Bankowe :

PKO BP
16 1020 5095 0000 5702 0094 5758

Strona int. : www.maringo.pl
                     www.morskierejsy.pl
Adres mail : biuro@maringo.pl